Buy Jelly Here

 

Jars are 8 oz. and $7.00 each
Shipping is via USPS. It is a flat rate based on quantity of jars purchased:
1 jar = $8
2 jars = $12

3-6 jars = $15

9-12 jars = $19


As you can see, it is much more economical to purchase more jars. You could purchase with a friend or co worker, or have some extra jars on hand for yourself or a gift and save on shipping.

 

Comments are closed.